Series
Ratings
168
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Death by LightningRated ★ 3.5
Dope ThiefRated ★ 2.5
Foundation Season 3Rated ★ 3.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Show Me a HeroRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The PenguinRated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Time Season 1Rated ★ 4.5
Secret LevelRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0