Series
Ratings
302
The East PalaceRated ★ 2.5
Notes from the Last RowRated ★ 3.5
The DinosaursRated ★ 4.0
Straight to HellRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Murder Mindfully Season 1Rated ★ 3.5