Series
Ratings
53
Kang's KitchenRated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 5.0

Dr. StoneRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
ワンピース エピソード オブ 空島Rated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0

Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0

Rustic PeriodRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5