Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0

Take OffRated ★ 5.0

Cold EyesRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The UninvitedRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0

Spirited AwayRated ★ 5.0

Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0

Architecture 101Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 5.0

Death Note: The Last NameRated ★ 5.0