Series
Ratings
77
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0

SKY CastleRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 1.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
The SocietyRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Golden CrossRated ★ 2.0