Series
Ratings
203
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 1.5
Incompetent TakaRated ★ 2.5
Houkago KarteRated ★ 3.0

News AnchorRated ★ 3.0
Okura: Cold Case InvestigationRated ★ 3.0

Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Shinjuku yasenbyouinRated ★ 2.0

Light of My LionRated ★ 3.0

UnnaturalRated ★ 3.0

Nodame CantabileRated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Divorce LawyerRated ★ 3.0

The Greatest Demon Lord Is Reborn as a Typical NobodyRated ★ 2.0

By the Grace of the GodsRated ★ 2.0

The Demon Sword Master of Excalibur AcademyRated ★ 2.5
A LifeRated ★ 3.0
The Grand FamilyRated ★ 3.5
Haken no HinkakuRated ★ 3.0

Bayside ShakedownRated ★ 3.5

The Banished Former Hero Lives as He PleasesRated ★ 1.0