Movies
Ratings
93
Big Hero 6Rated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5

Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0

Secret ReunionRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0

DerangedRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5