Titles you rated
FingersmithRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5

Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Lost RoomRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.5
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5