Series
Ratings
219
HannibalRated ★ 4.0
The CursedRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.0
TomorrowRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.0
You Are My DestinyRated ★ 2.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.0
Wu Xin: The Monster KillerRated ★ 3.5

The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.5