Movies
Ratings
131

CanolaRated ★ 3.0

Art of FightingRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
D-WarRated ★ 1.0
CloserRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 2.0

QuickRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
FuryRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.0
LimitlessRated ★ 4.0

May 18Rated ★ 3.0

Joint Security AreaRated ★ 3.5

SunflowerRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.5
CrankRated ★ 4.0

Mood of the DayRated ★ 4.0