Titles you rated
Begin Again Season 2Rated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
다큐프라임 - 진화의 신비 독Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
세계테마기행 - 남국의 매력을 품은 섬, 타이완Rated ★ 3.5
세계테마기행 - 하늘길을 오르다, K2Rated ★ 4.0
세계테마기행 - 히말라야의 선물, 네팔Rated ★ 3.5
세계테마기행 - 도시본색 홍콩, 마카오Rated ★ 3.5
세계테마기행 - 태양, 바람, 물의 땅, 멕시코Rated ★ 3.5
세계테마기행 - 셰익스피어 문화기행Rated ★ 3.5
세계테마기행 - 시간의 섬, 타이완Rated ★ 3.5
세계테마기행 - 신이 빚은 대자연,아르헨티나Rated ★ 4.0

Knowledge Channel eRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Phantom Singer 2Rated ★ 3.5