Movies
Ratings
53
HerRated ★ 5.0

Begin AgainRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5

Radio StarRated ★ 3.0

The UnjustRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0

WishRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0

Architecture 101Rated ★ 2.5

The Terror LiveRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
TakenRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5

SnowpiercerRated ★ 3.5