Series
Ratings
172
AdolescenceRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Raven of the Inner PalaceRated ★ 3.0
Three PinesRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 2.5
The Glorious Team BatistaRated ★ 2.0
HERO2014Rated ★ 3.0
The Glorious Team BatistaRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
The Case Files of Jeweler RichardRated ★ 2.5

Mob Psycho 100Rated ★ 4.0

To Your EternityRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0