Series
Ratings
29

Girls Band CryRated ★ 2.0
데스노트Rated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
UzumakiRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 2.0
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 1.0
K-ON!Rated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 1.5

Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 2.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

One Punch ManRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 2.5
Comic RipRated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 3.0