Titles you rated

Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
RockyRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0

ThirstRated ★ 1.0
ClickRated ★ 1.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0

Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 1.0
The PianistRated ★ 3.0

Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0

A MuseRated ★ 3.0

Death Note: The Last NameRated ★ 3.0

The ServantRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0

Public EnemyRated ★ 4.0