Series
Ratings
422
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 2.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0
Shin AtashinchiRated ★ 5.0
Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0

The Light in Your EyesRated ★ 2.5
DevsRated ★ 1.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.0
Forky Asks a QuestionRated ★ 0.5
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 1.0
Four Meals A DayRated ★ 1.0
Monsters at Work Season 1Rated ★ 1.5
Rick and MortyRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 5.0
What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5