Series
Ratings
72
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5

Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
The Decagon House MurdersRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5