Movies
Ratings
360
Project Hail MaryRated ★ 4.5
A Tale of WinterRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
El SurRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Claire's KneeRated ★ 3.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
Double IndemnityRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.5
Shotgun WeddingRated ★ 3.5

OfficeRated ★ 3.0
Fall for MeRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Anyone But YouRated ★ 1.5