Series
Ratings
224
Hot SpotRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 1.0
First LoveRated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Criminal JusticeRated ★ 3.5
Criminal JusticeRated ★ 3.5
MouseRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
RatchedRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 4.0
Noodle House GirlRated ★ 4.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.0