Movies
Ratings
118
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0

Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 3.5

My Sassy GirlRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0

SnowpiercerRated ★ 4.5

The Way HomeRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0

All About My WifeRated ★ 5.0