Series
Ratings
19
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5

Men on a MissionRated ★ 3.5