Series
Ratings
158
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
SirensRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Owning ManhattanRated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0