Series
Ratings
84
The ManipulatedRated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0

Chainsaw ManRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
The Silent SeaRated ★ 1.0
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 0.5
Money Heist Season 5Rated ★ 2.5
The SoldiersRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
The Kominsky MethodRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0