Movies
Ratings
787
MannequinRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.5

K-19: The WidowmakerRated ★ 3.0
StargateRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 3.0
Machete KillsRated ★ 3.0
ZatoichiRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 1.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
The GuardianRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.5
AutomataRated ★ 2.5

Memoir of a MurdererRated ★ 3.5

Eye For An EyeRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5