Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
CashbackRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
A LoveRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.0

When Romance Meets DestinyRated ★ 5.0
Just MarriedRated ★ 4.0
Almost LoveRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 2.0
The HoursRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0