Series
Ratings
19

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5