Movies
Ratings
27
AvatarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0

Princess MononokeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0

The Equalizer 2Rated ★ 3.5

The EqualizerRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5