Movies
Ratings
163
Romeo and JulietRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5

DefaultRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0

Cold EyesRated ★ 3.0

SecretRated ★ 3.5

The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0

Ode to My FatherRated ★ 4.5