Titles you rated

Secret Love AffairRated ★ 5.0
Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0