Series
Ratings
28
High KickRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0

Money's WarfareRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5

The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0