Movies
Ratings
443
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
PKRated ★ 5.0

Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.5

What Women WantRated ★ 4.0

The SwindlersRated ★ 3.5
BedazzledRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0