Series
Ratings
49
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0

GalileoRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5

Men on a MissionRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 3.5

House of CardsRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0