Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
American GangsterRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0