Series
Ratings
176
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
The FrogRated ★ 2.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.5