Series
Ratings
352
The Judge ReturnsRated ★ 2.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5

Demon SlayerRated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.5
The AcolyteRated ★ 3.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0