Movies
Ratings
37
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0

Lone SurvivorRated ★ 4.0

Miss GrannyRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 4.0

OldboyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0

MasqueradeRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0