Titles you rated
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
KairosRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5