Series
Ratings
29
Ahsoka Season 1Rated ★ 2.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0

When the Weather is FineRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.0