Movies
Ratings
31
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5

The Berlin FileRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5

The Man from NowhereRated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 3.5

Confidential AssignmentRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.0