Series
Ratings
225
The Night Agent Season 3Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.0
Lupin Part 3Rated ★ 3.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Physical: AsiaRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.0
Seoul Check-inRated ★ 3.0
Canada Check-inRated ★ 4.0
Dancing Queens on The RoadRated ★ 3.0
저스트 메이크업Rated ★ 4.0
KPoppedRated ★ 0.5
La PalmaRated ★ 1.5

House of CardsRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Zero DayRated ★ 4.5
The Recruit Season 2Rated ★ 2.0