Movies
Ratings
77

The Terror LiveRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0

Castle in the SkyRated ★ 4.0

Joint Security AreaRated ★ 3.5

OldboyRated ★ 4.5

SilmidoRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5

Inside MenRated ★ 4.5

Lust, CautionRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0

Radio StarRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5

Tidal WaveRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0

ShrekRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5