Titles you rated

Perfect BlueRated ★ 3.5
Doctor DolittleRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0

The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 4.0

Paddington in PeruRated ★ 3.5
MONSTA X: CONNECT X IN CINEMASRated ★ 3.0

Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 1.5
Malcolm & MarieRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 3.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5

Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0

About FamilyRated ★ 2.5
Full PlateRated ★ 3.5

Alice in EarnestlandRated ★ 3.0