Series
Ratings
104
CSI: MiamiRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5

UnnaturalRated ★ 2.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Mr. MercedesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 2.0
Initial D: Second StageRated ★ 2.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 1.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 2.0
Cross GameRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5