Titles you rated
DrumlineRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0

[REC]Rated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5

The HostRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5

Fast FiveRated ★ 4.0

MotherRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5