Titles you rated
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0

My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0

My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Sliding DoorsRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0

Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5

Nobody KnowsRated ★ 4.5

Sleepless in SeattleRated ★ 3.5