Titles you rated

W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5

One PieceRated ★ 5.0

원피스 2기Rated ★ 5.0
원피스 4기Rated ★ 5.0
원피스 3기Rated ★ 5.0
원피스 5기Rated ★ 5.0
원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0