Movies
Ratings
349
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5

Late Night With the DevilRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5

Knives OutRated ★ 4.5
Hitman 2Rated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5

The PriestsRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Tomorrow WarRated ★ 3.5