Series
Ratings
47
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 1.5
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 1.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
The Book of Boba FettRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 1.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0

OverlordRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.5

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5

KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0

KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0

One PieceRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0