Titles you rated

The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 2.5
The PittRated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5

Friendly RivalryRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Doctor JohnRated ★ 1.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
KairosRated ★ 4.0
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 2.5
A Poem A DayRated ★ 0.5
QueenmakerRated ★ 3.5
CrashRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 2.5