Movies
Ratings
138
A Little PrincessRated ★ 4.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5

My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 4.0
AnnieRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5

QuickRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5

Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0

The HostRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Hello BrotherRated ★ 4.0